DUYURULAR

Hizmetlerimiz

SOLAR PANEL YIKAMA VE BAKIMI

SOLAR PANEL YIKAMA VE BAKIMI

PANELLERİN YIKANMASINI VE BAKIMININ YAPILMASINI FİRMAMIZ YAPMAKTADIR. ÜRÜNLERİN YIKANMASI ÖZEL MAKİNALAR SAYESİNDE YAPILMAKTADIR. SAF SU İLE YIKANMAKTADIR PANELLER. PANELLERDE OLUŞABİLECEK GARANTİ KAPSAMINDA OLAN TEKNİK SORUNLARDA FİRMAMIZIN TEKNİK EKİBİ MÜŞTERİMİZE HİZMET SUNMAKTADIR.

Akülü (Off-grid) Sistemler

Akülü (Off-grid) Sistemler

High power enerji solar enerji sistemleri ile elektrik şebekesi olmayan yerlerde ihtiyacınız için sizlere en uygun çözümleri anahtar teslim uygulamaktadır.

Şebeke Bağlantılı Sistemler

Şebeke Bağlantılı Sistemler

Çatı, cephe ve açık arazilerde elde edilen enerjinin şebekeye aktarılmasıdır. Sistem çift yönlü sayaç ile mahsuplaşmak ve fazlasını satmak üzere kurulur.

Tarım Sistemleri

Tarım Sistemleri

Elektriğin olmadığı sulama alanlarında ve tarlalarda kullanılabilen bir sistemdir. Bu sistemle çiftçiler istedikleri alanda dalgıç pompa ile rahatlıkla su ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Güneş Enerjili Aydınlatma Sistemleri

Güneş Enerjili Aydınlatma Sistemleri

İster yüce dağların tepesinde olun, ister açık denizlerde yahut sahra çölünün ortasında olun; en güvenilir ve hayati güneş enerjili elektrik sistemleri için bize ulaşmanız yeterli.

Güneş Enerjili Paket Sistemler

Güneş Enerjili Paket Sistemler

Güneş paneli paket sistemleri ile elektrik üretmek artık çok kolay! Sistemi oluşturan tüm parçalar paketin içindedir. Kurulumu son derece kolaydır.

HİGH POWER ENERJİ San. ve Tic. Ltd. Şti.

HİGH POWER ENERJİ San. ve Tic. Ltd. Şti.

kurumsal

PROJELER

BU KURULUMUMUZDA 36 ADET SOLARTÜRK PANELİ 1 ADET 7.5 HP DANFOSS SÜRÜCÜ KULLANILMIŞTIR. 1
TARIMSAL SULAMA PAKETLERİ MEVCUTTUR FARKLI GÜÇLERDE SİSTEMLER KURULABİLR. 2
HALFETİDE KURMUŞ OLDUĞUMUZ BU SİSTEM HEM KENDİ ÖZTÜKETİMİNİ SAĞLIYOR HEMDE TEDAŞA ELEKTRİK SATMAK İÇİN KULLANILIYOR 10KW LIK ÇATI PROJESİ OLARAKDA YASADAN GEÇMİŞTİR. 3
FİRMAMIZIN YAPTIĞI ORTA ÖLÇEKLİ KURULUMLARDAN BİR TANESİ 4

HABERLER

Zarif, Hızlı ve Çevreci Ethec
17/07/2018
Önden arkaya akıcı ve aerodinamik olan Ethec Electric Mot..
LG, Geleceğin Kentlerini Tasarlıyor!
12/07/2018
Artan nüfus, iklim değişiklikleri, yenilenemeyen enerji k..
Nusaybin Belediyesi Güneş Enerjili Araç Satın Aldı!
25/06/2018
Mardin ilimizde bulunan Nusaybin belediyesi güneş enerjili..
HİGH POWER ENERJİ San. ve Tic. Ltd. Şti.

ETKİNLİKLER

FİRMADAN RESİMLER

FİRMADAN RESİMLER

BLOG

09/05/2018
Yani güneş enerjisi sistemleri için, ömrünü tamamlayan veya kullanım dışına çıkan bir güneş paneli mümkün değildir. Bu da ciddi oranda tasarruf yapmanızı sağlar. Uzun vadede güneş enerjisi paneliniz size kazanç sağlayacak önemli bir yatırımdır. Bu nedenle uzun ömürlü malzeme seçimi tasarrufunuzun daha uzun süre gerçekleşmesi bakımından önemlidir.
09/05/2018
2012’nin yaz ayı içerisinde uzaya gönderilen ve ışığın morötesi (ultraviolet) dalga boylarında veri toplayan uzay teleskopu, Güneş’i incelemek için Dünya’nın yörüngesine oturtuldu. Başarıyla gerçekleşen fırlatmanın ve yörünge yerleşiminin ardından güneş enerjisinin kaynağından yepyeni görüntüler elde edildi.
09/05/2018
Ward-Leonard çalışma prensipli Güneş Enerji Santralleri(GES) Avrupa ‘Transmission Code’a göre Tip 1 elektrik enerjisi üreten sistemlerdir. Bu yüzden, hem kendi izole şebekesinde (off-grid) hem de merkezi veya bölgesel şebekeye bağlı olarak çalışabilirler. Ayrıca, black-start özelliğine de sahiptirler. Merkezi veya bölgesel ağlarda hem diğer enerji üreticileriyle...
03/09/2016
Dünya nüfusunun gittikçe artması aynı zamanda enerji ihtiyacının da artmasına sebep olmaktadır. Var olan mevcut kaynaklar( petrol doğalgaz vs) önümüzdeki yıllarda tükenecek. Bu açıdan dünyanın kendini yenileyebilen enerji kaynaklarına ihtiyacı vardır. Bilim ve teknolojide bütün dünya araştırmalarını bu yöne sevk etmek durumunda…

ANKET

Hoşgeldiniz , Web Sitemizi Nasıl Buldunuz ?

%4

%8

%14

%22

%50

Sonuçları Görmek İçin Tıklayınız

MARKALAR

SOLARTÜRK ENERJİ
ABB
ALKOR
GOODWE
KACO
SOLARTÜRK ENERJİ
Hızlı İletişim

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

loading